Moje feedy

Tato stránka je v neustálé výstavbě a zdroje pravidelně aktualizuji :-)

Které zdroje sleduji

Profesní blogy

Firemní blogy

Zahraniční blogy

twitter
Twitter patří mezi ty nejlepší feedy, kdykoliv se podívám do svého veřejného seznamu lidí #seo_czech, které sleduju, najdu tam nové nástroje, zajímavé názory a inspiraci. K jeho odběru se můžete přihlásit i vy.

živě.cz
Určitě všichni znáte a stránky si živě vybavíte :) Ale mám teď na mysli něco jiného. Sledujete Týden živě? Jakub Čížek svým přístupem ukazuje lidem, že i profík ve svém oboru nemusí být profík před kamerou, nemusí umět perfektní slovní obraty, ale už jen to, že chce zkušenosti předávat ho dělají profíkem. Funguje na Google+, dělá si androidí aplikace, není snad věc o které bychom nevěděli. Plně sociálně integrovaný člověk, o kterém když chcete, se dozvíte úplně všechno. A tak by to s inspirativními vzory mělo být. Když chcete být profík, musíte vybalit všechny karty. Nemáte-li co skrývat, nemusejí lidé váhat nad Vaší důvěryhodností. To by měly chápat i dnešní firmy.

Osobní rozvoj

firstclass.cz
Mnoho inspirujících článků, příkladů a příběhů. Ukáže Vám jak správně myslet, jak přistupovat k práci pozitivně a dělat to, co Vás baví. Jenže je to potom těžší udělat ve skutečnosti. Chce to se trošku víc zamyslet, jak aplikovat tyto zkušenosti do svého života.

prectime.cz
Vyzkoušejte osobní rozvoj s prectime.cz v kterém kombinujeme celou řadu oborů do komplexní a snadno pochopitelné podoby formou animovaných myšlenkových map. Využíváme vědecké výzkumy, stovky knih, neuroscience, metalearning, zen techniky, bio-hacking, velká data nebo psychologii.