Mé projekty

Moje práce v online marketingu

Pracoval jsem u dvou skvělých společností – Webový Servis a CS technologies , zabývající se tvorbou webů a hlavně e-shopů. Poměrně rychle jsem našel zálibu a vášeň v SEO a online marketingu. Nabral jsem hodně zkušeností v UX, jak přemýšlet jako zákazník a rychle se zorientovat v tom, co klient opravdu potřebuje. Nabízím Vám pohled na moji kariéru, projekty a hlavně věci, které mě inspirovaly a můžou pomoci i Vám.

Moje práce na WordPressu

… se vyvíjí, stejně jako značka Softmedia.cz, pod kterou vystupuji. Po X desítkách webů, kdy jsem pronikl na vysokou úroveň WordPress specialisty, jsem začal spolupracovat s ostatními výbornými specialisty a dílčí práci předával, abych měl více času na nejlepší serverové prostředí pro WordPressy a správu velkého množství webů. Postupně jsme vyvinuli službu, která všechny zahrnuje jak profesionální přístup k těmto webům, tak hostingu a veškeré podpory. Spravujeme weby na WordPressu a soustředíme se hlavně na rychlost a bezpečnost.

 


Hudba

Vždycky jsem miloval hudbu, mezi mé největší vzory určitě patří Mike Oldfield, jehož album Elements jsem poslouchal opravdu od malička na kazetě.

John Hayllor

Blues v moderním kabátu s výraznými rockovými prvky. Autorskou tvorbu zajišťuje frontman a vynikající kytarista Janek Žežula. Vychutnejte si kvalitní muziku, na kterou John Hayllor vždy osobně dohlíží.

Sledujte nás na johnhayllor.cz

Kytarové improvizace v divadelních vystoupeních

Spolupracuji s divadelní skupinou Pa.Le.Ťác.I. z Pardubic, se kterými vystupuji nejčastěji v divadle Exil, nebo Divadle 29 na improshow a improzápasech.

Vřele doporučuji se zajít podívat, je to závislost. Sledujte Paleťáky na Facebooku.

Vlastní tvorba- hudba a zpěv

V roce 2016 už musím něco pro fanoušky natočit. Takže pak to dám i sem ;)

Noise Inc.

Natočili jsme na podzim 2013 první album Faceless
Najdete nás na Facebooku, Bandzone, Soundcloudu, Reverbnation a taky na stránkách svobodné hudby Pirátů :)